موزه گالری دی دی ایزدشهر

موزه گالری دی دی ایزدشهر
موزه گالری دی دی ایزدشهر
موزه گالری دی دی ایزدشهر
موزه گالری دی دی ایزدشهر
موزه گالری دی دی ایزدشهر
موزه گالری دی دی ایزدشهر

موزه گالری دی دی ایزدشهر

این موزه در اواسط بهار سال ۱۳۹۵ در مکانی که بیش از ۳ هزار متر مربع وسعت دارد تاسیس شد. سازنده موزه گالری دیدی فردی به نام علی توسلی است که سال هاست در زمینه جمع آوری و نگه داری از آثار هنری فعالیت دارد و این مکان را تماما با هزینه های شخصی خود بنا کرده است.
کاربر
کاربر ثبت کننده این گشتینه
لیلا کارگذار
بیشتر بشناسیم

بیشتر بشناسیم

انگیزه ساخت این آوردگاه هنری و فرهنگی ، برای زمینه سازی محل برخورد اندیشه ها ،پویائی اقتصاد هنر ، ایجاد تقاضا برای خرید آثار هنری و پشتیبانی از هنرمندان و مطرح کردن آن در ابعاد جهانی و بستر گسترده ی توانایی ها و نبوغ هنرمندان ایران زمین ، بوده است. موزه- گالری دی دی حدود ۱۵۰ مجسمه و ۶۰۰ تابلو برای دیدن ارائه شده و در انبار آن هم حدود ۸۰۰ اثر دیگر نگهداری می شود. سالن های نمایش و سالن های آمفی تئاتر موزه دیدی ایزدشهر هم، همواره در زمان های بازدید فعالیت دارند و جشنواره ها، سخنرانی ها و سمینارهای مختلفی را برگزار می‌کنند. علاوه برآن، دور تا دور این موزه گالری را جنگل، دریا، کوه و شالیزار در برگرفته است که منظره ها و جلوه های ویژه ای را به این مکان بخشیده اند. نیمکت های متعددی هم در محوطه‌ی موزه دیدی تعبیه شده که به خوبی این امکان را به شما می‌‎دهد تا در هوای دلپذیر ایزدشهر به استراحتی کوتاه بپردازید.
چجوری بریم

چجوری بریم

این موزه گالری در استان مازندران، کیلومتر 9 جاده محمود آباد - نور، شهر ایزدشهر، جنب شهرک دلکده، واقع شده است. از زیباترین و سرسبزترین مناطق اطراف موزه دیدی جنگل چمستان نور است که در ۱۵ کیلومتری شهر ایزدشهر واقع شده و از تمامی امکانات تفریحی و رفاهی مانند جاده های دیدنی سرسبز، کتابخانه عمومی، سینما و سایر مراکز دولتی برخوردار می‌باشد. سرتاسر چمستان پوشیده از درختان انبوهی مانند سرو و مناطق جلگه ای هموار است.
نقشه راه

نقشه راه

مازندران/نور - ایزدشهر، جنب شهرک دلکده، مجتمع دیدی

آلبوم دهگشتی ها

اگـر گردشگر هستید و سفرهای تفریحی-توریستی بسیاری را می گذرانید ؛ اگـر مسافـر هستید و از اماکن و جاذبه های گردشگری دیدن می کنید
اگر در شهر یا روستای محل زندگی شما ، جاذبه ای بـکر وجود دارد که تماشای آن شما را به وجد می آورد ؛ می توانید از تمامیِ این اماکن و مناظر زیبا عکس بگیرید و این تصاویر را با نام خودتان در آلبوم ما به اشتراک بگذارید

راهنماهای سفری که می توانند شما را همراهی کنند

کجا بمونیم ؟

فهرستی از اقامتگاه ها برای اقامت شما
اقامتگاه سنتی مهربانو
مازندران/رامسر
اقامتگاه سنتی مهربانو
8 0 2 3
1,180,000 ریال
اقامتگاه بوم گردی مخمل بانو
مازندران/تنكابن
بوم گردی در بهشهر
مازندران/بهشهر
بوم گردی در بهشهر
7 0 2 10
2,800,000 ریال

نظرات کاربران

نظری برای این مورد ثبت نشده است
به این گشتینه امتیاز دهید :
ثبت نظر شما :