نمک آبرود

نمک آبرود
نمک آبرود
نمک آبرود
نمک آبرود

نمک آبرود

این شهر با موقعیت ویژه آب وهوایی و وجود امکانات و تفریحات زیاد از قطب های گردشگری کشور به شمار می آید. در نمک آبرود کمتر آدمی‌ست که حوصله‌اش سر می رود.
کاربر
کاربر ثبت کننده این گشتینه
مریم نیابابایی
بیشتر بشناسیم

بیشتر بشناسیم

این مکان که در مرکز چالوس قرار دارد، یکی از مهمترین اماکن گردشگری توریستی برای ایرانی ها و نیز مسافران و گردشگران خارجی محسوب می شود. شهرک نمک آبرود یک دهکده توریستی می باشد که بلندترین خط تله کابین را درخود جای داده است. این خط که ازسطح دریای خزر شروع شده و تا کوه البرز میرسد، بسیار دیدنی و به یاد ماندنی است. سورتمه سواری، کارتینگ، زیپ لاین، پینت بال، پل معلق، وَ پیست دوچرخه‌سواری، از دیگر امکانات و جاذبه های تفریحی نمک آبرود است.
چجوری بریم

چجوری بریم

نمک‌ آبرود جایی است بین چالوس و تنکابن. یعنی از وقتی شهر چالوس را رد کردید حواس‌تان به سمت چپ جاده باشد که نمک آبرود را رد نکنید. البته تابلوها خوب راهنمایی‌تان می‌کنند. نمک آبرود در واقع در ۱۲ کیلومتری جاده‌ چالوس به سمت تنکابن است.
نقشه راه

نقشه راه

مازندران/چالوس - کیلومتر۱۲ جاده چالوس - تنکابن

آلبوم دهگشتی ها

اگـر گردشگر هستید و سفرهای تفریحی-توریستی بسیاری را می گذرانید ؛ اگـر مسافـر هستید و از اماکن و جاذبه های گردشگری دیدن می کنید
اگر در شهر یا روستای محل زندگی شما ، جاذبه ای بـکر وجود دارد که تماشای آن شما را به وجد می آورد ؛ می توانید از تمامیِ این اماکن و مناظر زیبا عکس بگیرید و این تصاویر را با نام خودتان در آلبوم ما به اشتراک بگذارید

راهنماهای سفری که می توانند شما را همراهی کنند

کجا بمونیم ؟

فهرستی از اقامتگاه ها برای اقامت شما
اقامتگاه سنتی مهربانو
مازندران/رامسر
اقامتگاه سنتی مهربانو
8 0 2 3
1,180,000 ریال
اقامتگاه بوم گردی مخمل بانو
مازندران/تنكابن
بوم گردی در بهشهر
مازندران/بهشهر
بوم گردی در بهشهر
7 0 2 10
2,800,000 ریال

نظرات کاربران

نظری برای این مورد ثبت نشده است
به این گشتینه امتیاز دهید :
ثبت نظر شما :