بوم گردی پیر حرا
بوم گردی پیر حرا
هرمزگان/قشم
اگر قصد سفر به جزیره زیبای قشم و تجربه ی شیرین اقامت در خانه های بومی جنوب را دارید، می توانید به اقامتگاه پیرحرا بیایید و خاطرات خوشی را برای خود و خانواده رقم بزنید. اقامتگاه بوم گردی پیر حرا با 9 فضای اقامتی پذیرای مسافران تمامی نقاط کشور و خارج از کشور است. این 9 اتاق که دور تا دور حیاط قرار دارند، شامل 2 اتاق 4 نفره، 1 اتاق 8 نفره، 1 اتاق 10 نفره، 1 اتاق 5 نفره، 2 اتاق 6 نفره جهت اقامت مسافران و 1 اتاق جهت اقامت مسئولین اقامتگاه می باشد. تمامی اتاق ها بصورت کاملا سنتی و کف خواب و دارای تشک و پتو هستند همچنین تمامی اتاق ها مجهز به کولر گازی می باشند. توالت ایرانی و حمام در 3 اتاق این بوم گردی تعبیه شده و اتاق هایی که فاقد آن هستند، می بایست از 3 توالت و حمام عمومی که در محوطه قرار دارد، استفاده کنند. در بوم گردی پیر حرا پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای تور جهت ارتباط و راهنمایی گردشگران خارجی آماده به خدمت هستند. پارکینگ غیر مسقف از جمله امکانات این اقامتگاه بوده و علاوه بر آن امکان استفاده از اینترنت نیز بصورت رایگان برای مسافران وجود دارد. در این بوم گردی آشپزخانه عمومی جهت آشپزی مسافران وجود ندارد بنابراین گردشگران با هماهنگی قبلی و در صورت تمایل می بایست غذاهای محلی را در اقامتگاه سفارش دهند. میگو، ماهی، مرغ و سایر غذاهای محلی جنوبی در منوی غذایی بوم گردی پیر حرا موجود است. اقامت در این اقامتگاه با صبحانه رایگان بوده و از جمله برنامه هایی که برای مسافران در نظر گرفته شده، می توان اجرای موسیقی سنتی، گشت و گذار در طبیعت اطراف، جنگل حرا و سایر جاذبه های جزیره را نام برد.
برای هر نفر
700,000 ریال
نمایش و رزرو
بوم گردی کلبه چوبین
بوم گردی کلبه چوبین
گيلان/رشت
این اقامتگاه شامل چهار اتاق بزرگ هر اتاق شامل سرویس بهداشتی جدا می باشد و آشپزخانه جدا. (قیمت درج شده بدون احتساب صبحانه می باشد) (حداقل ظرفیت برای پذیرش با این قیمت 2 نفر می باشد) نگهداری حیوانات در داخل حیاط بلامانع هست. مبلمان برای دو نفر در داخل دارد و در بیرون میز 4 نفره دارد. اجاره بها برای کودکان زیر 6 سال رایگان می باشد
برای هر نفر
650,000 ریال
نمایش و رزرو
مهمان خانه بنیاد
مهمان خانه بنیاد
يزد/يزد
واقع در بافت تاریخی. دارای 6 اطاق و 1 سوئیت جمعا ظرفیت 30 نفر ؛ امکان اضافه نمودن کف خواب تا 48 نفر دارد
برای هر نفر
900,000 ریال
نمایش و رزرو
سوئیت لوکس در شهرک صدف - دو خواب
سوئیت لوکس در شهرک صدف - دو خواب
هرمزگان/بندرلنگه
اجاره آپارتمان مبله در کیش. این آپارتمان مبله در دو طبقه میباشد که جمعا دارای ۸ واحد ۲ خوابه هست. آپارتمان در فاز ۳ مدیران شهرک صدف قرار دارد که از نظر دسترسی به امکانات شهری و مراکز خرید، جزو بهترین نقاط کیش محسوب میشود و با یک پیاده روی ۵ دقیقه ای به بازار مروارید میرسید. بازارچه برای تهیه نیازمندی های روزمره و همچنین پارک شهر که محلی امن برای بازی کودکان هست، در نزدیکی آپارتمان قرار دارد. لازم به ذکر است که از خدمات این اقامتگاه : استقبال فرودگاهی رایگان ، گشت جزیره رایگان ، سینما ۶ بعدی رایگان و ورودی سافاری رایگان می باشد.نکته: یکی از خوابها مستر بوده و دارای سرویس فرنگی و حمام اختصاصی میباشد و همچنین سرویس ایرانی نیز در پذیرایی قرار دارد. (اگر بیش از یک سوئیت میخواهید ، با پشتیبانی دهگشت تماس بگیرید : 44440712-011) ( ظرفیت کامل تا 6 نفر وَ قیمت درج شده بر ای 4 نفر می باشد. به ازای هر نفر اضافه ، 30 هزار تومان به مبلغ کل افزوده می گردد)
برای هر شب
3,300,000 ریال
نمایش و رزرو
سوئیت لوکس در شهرک صدف - تک خواب
سوئیت لوکس در شهرک صدف - تک خواب
هرمزگان/بندرلنگه
اجاره سوئیت مبله ارزان در کیش. این سوئیت های مبله یک خوابه در یک ساختمان ۱۰ واحدی و در فاز ۲ شهرک صدف ،در منطقه ای کاملا آرام و امن واقع شده است. فاصله ی ۵ دقیقه ای از فرودگاه تا این واحد ها از مزایای خوب این واحد محسوب میشود. ایستگاه اجاره ی ۲۴ ساعته دوچرخه که یکی از تفریحات سالم جزیره کیش می باشد در پشت ساختمان قرار دارد. آپارتمان فاقد آسانسور می باشد و با ۴ دقیقه پیاده روی به بازار مروارید دسترسی خواهید داشت. لازم به ذکر است که از خدمات این اقامتگاه : استقبال فرودگاهی رایگان ، گشت جزیره رایگان ، سینما ۶ بعدی رایگان و ورودی سافاری رایگان می باشد. (اگر بیش از یک سوئیت میخواهید ، با پشتیبانی دهگشت تماس بگیرید : 44440712-011) ( ظرفیت کامل تا 4 نفر وَ قیمت درج شده بر ای 2 نفر می باشد. به ازای هر نفر اضافه ، 30 هزار تومان به مبلغ کل افزوده می گردد)
برای هر شب
2,300,000 ریال
نمایش و رزرو